Jetler bu hafta sonu Akçakoca’da

Jetler bu hafta sonu Akçakoca’da

Türkiye Sujeti ve Flyboard Şampiyonası’nın ikinci ayağı 16-17 Temmuz tarihlerinde Düzce’nin Akçakoca ilçesinde ilk kez düzenlenecek.

sujeti (2)

Türkiye Motosiklet Federasyonu ve Akçakoca Belediyesi ve Depar Motor’un destek verdiği Türkiye Sujeti ve Flyboard Şampiyonası Düzce ilinin Akçakoca ilçesinde  gerçekleştirilecek. Akçakoca sahilinde 16-17 Temmuz tarihlerinde yapılacak şampiyonada sporcular Karadeniz’in hırçın dalgalarıyla mücadele edecek. Şampiyonanın ikinci ayağı 16 Temmuz Cumartesi günü serbest ve sıralama antrenmanlarıyla başlayacak. Akçakoca sahilinde 17 Temmuz Pazar günü sporcular denizde oluşturulan özel parkurda hem dalgalarla hem de rakipleriyle amansız bir mücadeleye girişecekler.

Yarışlar, Standart1 (0-110 BG), Standart2 (111-179 BG), Standart3 (180 ve Üzeri), Drag, TMF Kupası, Bayanlar Kupası ve Flyboard sınıflarında yapılacak.

sujeti (3)

Sporculara ulaşım ve konaklama desteği

Akçakoca’da yapılacak yarışa katılacak sporculara Akçakoca Belediyesi tarafından ulaşım ve konaklama desteği verilecek. Antalya ve İstanbul güzergahında jetlerin Akçakoca’ya nakliyesi Akçakoca Belediyesi tarafından  sağlanırken, sporculara ayrıyetten akaryakıt desteği de verilecek. Şampiyonaya şehir dışından katılacak sporcular, Akçakoca Belediye’si tarafından  misafir edilecek.

Editör

ikitekerim
Bisiklet ve Motosiklet dünyasına ait tüm seçkin markaları ve kullanıcı ihtiyaçlarını bir araya getirmek amacıyla kullanıcılarının hizmetine sunulmuştur.